Y1454715R000B9L
MFR.Part #
Y1454715R000B9L
JLCPCB Part #
C1492390
Description
-55℃~+125℃ 600mW 715Ω Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS