H8909KBZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8909KBZA
JLCPCB Part #
C1407728
Package
Plugin
Description
250mW 909kΩ ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS