RNC60J2401BSB14
MFR.Part #
RNC60J2401BSB14
JLCPCB Part #
C1472881
Description
-65℃~+175℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors