Y1454280R000B9L
MFR.Part #
Y1454280R000B9L
JLCPCB Part #
C1472581
Description
-55℃~+125℃ 280Ω 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS