CRCW2512120KFKEGHP
MFR.Part #
CRCW2512120KFKEGHP
JLCPCB Part #
C1710958
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 120kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS