Y1625567R260Q0W
MFR.Part #
Y1625567R260Q0W
JLCPCB Part #
C4078781
Description
-55℃~+150℃ 300mW 567.26Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount