Y145380K0000V0L
MFR.Part #
Y145380K0000V0L
JLCPCB Part #
C1492147
Description
-55℃~+125℃ 600mW 80kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors