Y006228K7700T0L
MFR.Part #
Y006228K7700T0L
JLCPCB Part #
C1480815
Description
-55℃~+125℃ 28.77kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS