RNC55H7501FRR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H7501FRR36
JLCPCB Part #
C1795801
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors