Y16259K42000B24W
MFR.Part #
Y16259K42000B24W
JLCPCB Part #
C3979640
Description
-55℃~+150℃ 300mW 9.42kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount