Y145330R1000T0L
MFR.Part #
Y145330R1000T0L
JLCPCB Part #
C1488739
Description
-55℃~+125℃ 30.1Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors