Y145330K0000T0L
MFR.Part #
Y145330K0000T0L
JLCPCB Part #
C1497064
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors