Y0785120R000A9L
MFR.Part #
Y0785120R000A9L
JLCPCB Part #
C1469287
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS