Y14532K15000T0L
MFR.Part #
Y14532K15000T0L
JLCPCB Part #
C1476727
Description
-55℃~+125℃ 2.15kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors