ERC501K6500FEEB500
MFR.Part #
ERC501K6500FEEB500
JLCPCB Part #
C3474409
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS