P0805C1211BNT
MFR.Part #
P0805C1211BNT
JLCPCB Part #
C4073884
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS