Y145328K0000A0L
MFR.Part #
Y145328K0000A0L
JLCPCB Part #
C1486224
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 28kΩ 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors