RCS0402360KJNED
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCS0402360KJNED
JLCPCB Part #
C4269677
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 360kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS