ERC504K8700FEEB500
MFR.Part #
ERC504K8700FEEB500
JLCPCB Part #
C3530191
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS