Y1453202R390T0L
MFR.Part #
Y1453202R390T0L
JLCPCB Part #
C1476747
Description
-55℃~+125℃ 202.39Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors