MM3013FE-R58
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MM3013FE-R58
JLCPCB Part #
C19422884
Package
Plugin
Description
1W 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS