PTF65553K30FZEK
MFR.Part #
PTF65553K30FZEK
JLCPCB Part #
C1443236
Description
-55℃~+150℃ 250mW 553.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS