Y14531K40000F9L
MFR.Part #
Y14531K40000F9L
JLCPCB Part #
C1473368
Description
-55℃~+125℃ 1.4kΩ 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS