CA0002330R0KE66
MFR.Part #
CA0002330R0KE66
JLCPCB Part #
C19406451
Description
-65℃~+275℃ 2W 330Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS