Y14531K20000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14531K20000F9L
JLCPCB Part #
C1473395
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS