Y14531K10000T9L
MFR.Part #
Y14531K10000T9L
JLCPCB Part #
C1476775
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS