Y14535K10000T9L
MFR.Part #
Y14535K10000T9L
JLCPCB Part #
C1479041
Description
-55℃~+125℃ 5.1kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS