Y145312K5000V9L
MFR.Part #
Y145312K5000V9L
JLCPCB Part #
C1485219
Description
-55℃~+125℃ 12.5kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS