Y145312K0000V9L
MFR.Part #
Y145312K0000V9L
JLCPCB Part #
C1485233
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS