Y1453115R541V9L
MFR.Part #
Y1453115R541V9L
JLCPCB Part #
C1485906
Description
-55℃~+125℃ 115.541Ω 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS