H89K09DCA
MFR.Part #
H89K09DCA
JLCPCB Part #
C1404915
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS