SFR2500005603JA500
MFR.Part #
SFR2500005603JA500
JLCPCB Part #
C1235747
Description
-55℃~+155℃ 400mW 560kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS