Y1455590R000T9R
MFR.Part #
Y1455590R000T9R
JLCPCB Part #
C3997100
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 590Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS