Y1445100R000F0L
MFR.Part #
Y1445100R000F0L
JLCPCB Part #
C1470271
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS