Y1445200R000F0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1445200R000F0L
JLCPCB Part #
C1469342
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS