Y144266K5000B0L
MFR.Part #
Y144266K5000B0L
JLCPCB Part #
C1484626
Description
-55℃~+125℃ 500mW 66.5kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS