VS-40L15CTS-M3
MFR.Part #
VS-40L15CTS-M3
JLCPCB Part #
C3759132
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 10mA@15V 15V 20A 410mV@19A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS