Y6071175R860T9L
MFR.Part #
Y6071175R860T9L
JLCPCB Part #
C1489721
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 175.86Ω 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS