Y1442442R000B0L
MFR.Part #
Y1442442R000B0L
JLCPCB Part #
C1477259
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 442Ω 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors