Y1442342R000B0L
MFR.Part #
Y1442342R000B0L
JLCPCB Part #
C1476245
Description
-55℃~+125℃ 342Ω 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS