Y14423K32000B0L
MFR.Part #
Y14423K32000B0L
JLCPCB Part #
C1477272
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 3.32kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors