H426R1BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H426R1BZA
JLCPCB Part #
C3464693
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS