Y14427K32000B0L
MFR.Part #
Y14427K32000B0L
JLCPCB Part #
C1478062
Description
-55℃~+125℃ 500mW 7.32kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors