Y144222K1000B0L
MFR.Part #
Y144222K1000B0L
JLCPCB Part #
C1488089
Description
-55℃~+125℃ 22.1kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors