RWR89NR549FRB12
MFR.Part #
RWR89NR549FRB12
JLCPCB Part #
C1470883
Description
-55℃~+250℃ 3W 549mΩ Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors