Y078598K8000B9L
MFR.Part #
Y078598K8000B9L
JLCPCB Part #
C1485328
Description
-55℃~+125℃ 600mW 98.8kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS