Y118930R1000VR1R
MFR.Part #
Y118930R1000VR1R
JLCPCB Part #
C1494567
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 30.1Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS