Y118920K0000FR13L
MFR.Part #
Y118920K0000FR13L
JLCPCB Part #
C1496658
Description
-55℃~+175℃ 20kΩ 600mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS