RN65C1023FBSL
MFR.Part #
RN65C1023FBSL
JLCPCB Part #
C1428988
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors