Y118912K4000FR0L
MFR.Part #
Y118912K4000FR0L
JLCPCB Part #
C1496939
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 12.4kΩ 600mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS